»
Elf dagen na de aardbeving in Haiti wordt een 24-jarige man levend onder het puin vandaan gehaald
Foto: APTN In Haïti is opnieuw iemand levend onder het puin vandaan gehaald. Het gaat om een 24-jarige man die in de puinhopen van een hotel in Port-au-Prince lag.
De autoriteiten staakten gisteren de zoektocht naar overlevenden, omdat niet meer werd verwacht dat er onder het puin nog mensen in leven zouden zijn. Verschillende reddingsteams gingen toch door met de zoektocht.
De 24-jarige man zat in een kleine holle ruimte waar hij een blikje fris had gevonden. Volgens een arts maakt hij het goed en mag hij het ziekenhuis snel verlaten.
Dodental
In totaal zouden 133 mensen levend onder de brokstukken vandaan zijn gehaald.
Sinds de aardbeving in Haïti, nu elf dagen geleden, zijn volgens de regering ruim 111.000 lichamen geborgen. Het dodental loopt waarschijnlijk nog op tot boven de 200.000.
Deel deze pagina



»
»
»