»
Michaëlla Krajicek
AFP Op het kwalificatietoernooi van de Australian Open is Michaëlla Krajicek doorgedrongen tot de tweede ronde. Voor Arantxa Rus viel het doek.
Krajicek, die drie rondes moet overleven om het hoofdtoernooi te bereiken, won met 6-3, 6-2 van de Francaise Claire Feuerstein, de nummer 173 van de wereld.
"Het was niet mooi allemaal, maar in de tweede set speelde ik best goed", aldus Krajciek. "Ik heb nu vier van de laatste zes wedstrijden gewonnen, het gaat de goede kant op." In de volgende ronde stuit ze op het 15-jarige Britse talent Laura Robson.
Rus verloor in drie sets van Kristina Antonitsjoek: 4-6, 6-4, 2-6. Rus speelde voor het eerst sinds november weer een internationale wedstrijd. Ze lag er enige tijd uit met een blessure aan haar onderarm.
Deel deze pagina
»
»
»