Raymond van Barneveld is succesvol op het WK (PDC) Proshots Raymond van Barneveld heeft de halve finales bereikt van het WK (PDC) darts. De vijfvoudig wereldkampioen rekende in 'straight sets' af Ronnie Baxter: 5-0.
The Rocket uit Blackpool had zijn kruit in het oude jaar kennelijk verschoten, want hij kwam maar niet op gang.
Barney, die zijn eerste leg met Haagse bluf op bulls-eye pakte, haalde juist zijn beste niveau tot nu toe in Londen. Hij won de eerste zeven legs, waarna Baxter even de illusie koesterde ook nog mee te doen.
Stompé uitgeschakeld
Co Stompé werd uitgeschakeld door de Welshman Mark Webster: 5-3. Webster, die met links gooit, ging furieus van start en stond in de eerste vier sets maar drie legs af.
Stompé toonde veerkracht en nam ineens het momentum van de BDO-wereldkampioen van 2008 over. Met drie sets op rij kwam hij nog dichtbij, maar Webster herparkte zich nog net op tijd.
Stompé: "Mark ging als de brandweer. Toch heb ik hem laten werken voor zijn centen. Helaas was het niet genoeg."
Deel deze pagina
»
»
»