Mis voor geitenhouders in Den Bosch

Ongeveer 250 mensen hebben in de Sint Jan in Den Bosch de speciale Q-koorts-mis bijgewoond.

De mis, die werd voorgegaan door bisschop Hurkmans, was bedoeld om geitenhouders te steunen die getroffen zijn door de Q-koorts.

Het afmaken van de dieren is voor hen een financiele en emotionele klap. Bij de mis in Den Bosch waren ook minister Verburg van Landbouw en de Brabantse commissaris van de Koningin Van de Donk.

Deel deze pagina

Video

Bisschop houdt mis voor getroffenen Q-koorts

Dat vindt althans de bisschop van het bisdom Den Bosch. Daarom nodigde hij alle mensen die zijn getroffen door de Q-koorts uit om... vandaag een heilige mis bij te wonen in de Sint-Jans kathedraal.

Video en Audio

  • » Chinees gered uit rivier Video Een 60-jarige Chinees was met zijn auto in een rivier gekomen in de provincie Hunan. De brandweer...26 mei 2012, 4082 keer afgespeeld
  • » Butler paus aangeklaagd Video Een butler van de paus, Paolo Gabriele, is formeel aangeklaagd voor het illegaal in bezit hebben...26 mei 2012, 3120 keer afgespeeld
  • » 134 miereneters onderschept in Thailand Video In Thailand heeft de douane meer dan honderd schubdieren, een soort miereneters, in beslag genomen.26 mei 2012, 4209 keer afgespeeld

Meer video en audio