»
Vuurwerk
Foto: Doxi - Flickr / Creative Commons 2.0 by-nd Vanaf vanmorgen 08:00 uur mag er weer vuurwerk verkocht worden. De verwachting is dat er dit jaar, ondanks de crisis, voor ongeveer 65 miljoen euro de lucht in gaat. Dat is net zoveel als vorig jaar.
Het afsteken van vuurwerk mag pas vanaf 10.00 uur op oudjaarsdag, tot 02:00 uur in de nacht van 1 januari. Minderjarigen die zich daar niet aan houden, moeten naar Bureau Halt. Volwassenen krijgen een boete. En het vuurwerk wordt in alle gevallen meteen ingenomen.
Vuurwerkvrij
Voor mensen die niet van vuurwerk houden is er in Apeldoorn dit jaar een bungalowpark waar een verbod op het afsteken van vuurwerk geldt.
Alle huisjes in het park zijn verhuurd. Vooral bij bezitters van huisdieren is de mogelijkheid om vuurwerkvrij oud & nieuw door te brengen erg in trek.
Deel deze pagina
video
video
»
»
»