Topjaar voor Nederlandse bioscopen

Het Amsterdamse filmtheater Tuschinski» Het Amsterdamse filmtheater Tuschinski Foto: Tonio Vega - Flickr.com/by-nc-sa/2.0/

Dit jaar was een topjaar voor de Nederlandse bioscopen. Met de feestdagen nog te gaan zijn er nu al meer dan 25 miljoen kaartjes verkocht.

Dat zijn er ruim anderhalf miljoen meer dan vorig jaar. Vooral kinderfilms als Up, Ice Age 3 en Harry Potter deden het goed.

Nederlandse films deden het uitstekend. Nu al is zeker dat de Nederlandse films meer bezoekers trekken dan in 2008. Toen waren het er 4,2 miljoen.

Hel van 63
De komende tien dagen zullen Nederlandse films als Komt een vrouw bij de dokter, Anubis en de wraak van Arghus en De Hel van 63 nog veel bezoekers trekken, verwachten de bioscoopbonden.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » De nieuwe NS-dubbeldekker Video De NS heeft hun nieuwe trein gepresenteerd. In de dubbeldekker zitten onder meer loungebanken. Is...14 feb 2012, 503 keer afgespeeld
  • » Obama wil meer belasting heffen Video President Obama wil meer belasting heffen om banen te scheppen en het begrotingstekort terug te...14 feb 2012, 266 keer afgespeeld
  • » Informatieavond voor ouders in Oudenbosch Video Beetje bij beetje komt er meer informatie over de ontvoering van een 5 jarig-meisje in Oudenbosch...14 feb 2012, 116 keer afgespeeld

Meer video en audio