Werkloosheid gestegen tot 412.000

De werkloosheid in Nederland blijft in een gelijkmatig tempo stijgen. In de maanden september tot en met november waren er 412.000 werklozen, dat zijn er 9000 meer dan in de vorige periode. Dat blijkt uit cijfers van het CBS.

Het laatste halfjaar zijn er gemiddeld 10.000 werklozen per maand bijgekomen. De werkloosheid is nu 5,2 procent. Er zitten 121.000 meer mensen zonder werk dan een jaar geleden.

De werkloosheid steeg vooral onder mannen. Er zijn nu evenveel mannen als vrouwen werkloos. Het CBS verwacht dat de werkloosheid ook de komende maanden nog blijft stijgen.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » Chinees gered uit rivier Video Een 60-jarige Chinees was met zijn auto in een rivier gekomen in de provincie Hunan. De brandweer...26 mei 2012, 3756 keer afgespeeld
  • » Butler paus aangeklaagd Video Een butler van de paus, Paolo Gabriele, is formeel aangeklaagd voor het illegaal in bezit hebben...26 mei 2012, 2824 keer afgespeeld
  • » 134 miereneters onderschept in Thailand Video In Thailand heeft de douane meer dan honderd schubdieren, een soort miereneters, in beslag genomen.26 mei 2012, 3899 keer afgespeeld

Meer video en audio