De president van Servië, Boris Tadic, heeft vandaag een boete van 400 euro opgelegd gekregen omdat hij de anti-hooliganwetten van het land heeft overtreden.
Tadic ontkurkte na de overwinning van Servië op Roemenië op 10 oktober een fles champagne om te vieren dat zijn land zich dankzij de 5-0 had weten te plaatsen voor het WK Voetbal in Zuid-Afrika.
Maar de wet verbiedt de consumptie van alcohol in Servische voetbalstadions. De regel werd ingesteld om problemen met dronken hooligans te voorkomen.
Verantwoordelijkheid
Tadic had eerder al zijn fout voor de rechter toegegeven. "Ik wist niet dat het verboden was, zelfs al gaat het maar om een toast. Ik neem de verantwoordelijkheid voor deze overtreding."
De minister van Sport en de voorzitter van de nationale voetbalbond kregen eveneens boetes opgelegd.
Deel deze pagina
»
»