Santoro maakt Agassi record afhandig

Fabrice Santoro heeft Andre Agassi van een record beroofd. De 35-jarige Fransman begon dinsdag in de eerste ronde van de Australian Open voor de 62ste keer aan een Grand Slam-toernooi. Agassi bleef in het enkelspel steken op 61 optredens.



"Als je naar de geschiedenis kijkt en je ziet namen van spelers met een grote staat van dienst zoals Sampras, Agassi en Connors, dan sta ik toch mooi iets boven hen", glunderde Santoro, die zijn mijlpaal opsierde met een zege op de Amerikaan John Isner.



Isner was vier jaar oud toen Santoro in 1989 op Roland Garros debuteerde op een Grand Slam. "Ik kan die sterren maar in weinig dingen evenaren, dus dit record betekent veel voor mij," aldus Santoro, een van de zeldzame spelers in het circuit die zowel de fore- als backhand dubbelhandig slaat.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Martina loopt WK-limiet in China Video Bij de Diamond League-wedstrijden in Sjanghai heeft Churandy Martina op de 200 meter voldaan aan de...18 mei 2013, 796 keer afgespeeld
  • » Slagter na zege ZZ Leiden Audio De reactie van ZZ Leiden-speler Arvin Slagter na het gewonnen basketbalduel met Aris Leeuwarden in...18 mei 2013, 58 keer afgespeeld
  • » Poels na nederlaag Aris Audio De reactie van Aris Leeuwarden-speler Arvin Slagter na het verloren basketbalduel met ZZ Leiden in...18 mei 2013, 46 keer afgespeeld

Meer video en audio