Ook Scarponi ziet af van Giro

De van doping verdachte wielrenner Michele Scarponi ziet dit jaar af van deelname aan de Ronde van Italië. De 27-jarige Italiaan blijft weg om zijn teamgenoten van Acqua & Sapone niet onnodig in de problemen te brengen en negatieve publiciteit te voorkomen.



Scarponi wordt genoemd in de geruchtmakende zaak tegen de Spaanse dopingdokter Fuentes. Komende dinsdag wordt hij door de antidopingcommissie van het Italiaans Olympisch Comité (CONI) voor de tweede keer binnen een week verhoord. 



Hij heeft zich al bereid verklaard dna-materiaal af te staan voor het onderzoek naar de 223 zakken met bloed die bij Fuentes zijn aangetroffen.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Nederland-Bulgarije: 1-2 Audio Het radioverslag van Bas Ticheler en Jack van Gelder bij de 1-2 van de Bulgaar Ilian Micanski in...26 mei 2012, 590 keer afgespeeld
  • » Nederland-Bulgarije: 1-1 Audio Het radioverslag van Bas Ticheler en Jack van Gelder bij de 1-1 van de Bulgaar Ivelin Popov in het...26 mei 2012, 280 keer afgespeeld
  • » Nederland-Bulgarije: 1-0 Audio Het radioverslag van Jack van Gelder bij de 1-0 van Robin van Persie in het oefenduel...26 mei 2012, 394 keer afgespeeld

Meer video en audio