Anjema breekt eindelijk door





Dit jaar is voor Laurens-Jan Anjema het jaar van de grote doorbraak geweest. De 25-jarige squasher klom op de wereldranglijst naar de 14e plaats en is zijn doel nu heel dicht genaderd, een plek bij de eerste tien.



Maar de Hagenaar wil meer en hoopt dat het komende jaar te bereiken. Met een spetterende prestatie wil hij het squashen in Nederland definitief op de kaart zetten.



Tussen alle grote internationale toernooien door moet hij af en toe ook eventjes terug naar de basis, een competitiewedstrijd voor zijn club De Diepput.

Deel deze pagina

Nieuws

Audio Gerelateerde audio

  • Laurens Jan Anjema breekt door Voor Laurens Jan Anjema was 2008 het jaar van zijn doorbraak. Zijn doel is nu een plek bij de toptien van de wereld.

Video en Audio

  • » ABN Amro: Huta Galung-Ljubicic Video Samenvatting van de partij tussen Jesse Huta Galung en Ivan Ljubicic in de eerste ronde van het ABN...13 feb 2012, 1040 keer afgespeeld
  • » Rotterdam: Alles draait om Federer Video De 39ste editie van het ABN-Amro tennistoernooi kent één grote trekpleister: de Zwitser Roger...13 feb 2012, 1579 keer afgespeeld
  • » Haase: "Geweldig om in Ahoy te spelen" Audio Op papier de beste Nederlander op het ABN-Amro-toernooi is Robin Haase. De nummer vierenvijftig van...13 feb 2012, 23 keer afgespeeld

Meer video en audio