Uw browser ondersteunt geen JavaScript. Hierdoor kunnen wij helaas geen optimale werking van de site garanderen.
   
 
 
 NOS Ek2004 - Rubrieken - De knipoog  

De knipoog
Grieks voetbal neemt hoge vlucht

3 juli 2004
Otto Rehhagel

De Griekse selectie hoeft zich de komende jaren geen zorgen te maken over het vervoer. Bondscoach Otto Rehhagel en zijn spelers kunnen tot en met het WK van 2006 gratis en zo vaak ze maar willen de wereld per vliegtuig rondcirkelen op een businessclass-ticket.

Een nationale vliegtuigmaatschappij in Griekenland verleende de gunst als extra premie voor het veroveren van de eerste finaleplaats in de geschiedenis van het Griekse voetbal.

De Hellenen kunnen het er sowieso van nemen na hun nu al succesvolle optreden in Portugal. De voetbalbond stelde de Griekse selectie een premie van twee miljoen euro in het vooruitzicht voor het bereiken van de kwartfinales.

De spelers grepen het buitenkansje met beide handen aan. Griekenland overleefde in de groep met Portugal, Spanje en Rusland, waarna in de knock-outfase Frankrijk en Tsjechië naar huis werden gestuurd. 



 < Overzicht

 
ga naar www.nos.nl
NOS Ek2004 - Rubrieken - De knipoog
NOS Ek2004 - Rubrieken - De knipoog