ga naar NOS home
Hoofdpunten
Nieuwsoverzicht
Interviews
Tour van Tax
Gert & Max
Etappeverslag
Klassementen
Etappeschema
Deelnemers
Historie
100 jaar Tour
NOS radio/tv
Armstrong licht teleurgesteld na matige start
05-07-03

"Ik reed zo hard als ik kon, maar het ging niet zo goed als ik verwacht had", zei viervoudig Tour-winnaar Lance Armstrong na zijn zevende plaats in de proloog. De Amerikaan was enigszins teleurgesteld, maar bleek ook strijdvaardig: "Woensdag tijdens de ploegentijdrit zal de koers veranderen".

Armstrong tijdens de proloogArmstrong stak de hand in eigen boezem na zijn proloog: "Het was mijn eigen keuze om gisteren niet naar Parijs te komen om de route te verkennen. Het was een moeilijk parcours. Veel hobbels, zodat je de hele tijd moest vechten. En ik startte te langzaam, waardoor ik enkele seconden verloor in het eerste stuk".

De US Postal-renner zag echter ook een positief puntje: "FDJeux.com zal de gele trui van McGee willen verdedigen en de koers willen controleren in de eerste etappes." Armstrong voorziet derhalve rustige dagen, waarin hij en zijn ploeg zich niet om het verdedigen van de leiderstrui hoeven te bekommeren: "Ik wil uit de problemen zien te blijven, valpartijen zien te ontwijken." En dan in de ploegentijdrit toeslaan.

<< Terug

 

 

 
NOS sport NOS nieuws NOS home Radio Tour Studio Sport NOS tour-spel Chat rabobank Columns SMS service Tour journaal Radio Tour de France