Nederland kiest
nieuws
hoofdpunten nieuwsoverzicht
Lijst Fortuyn stijgt licht in peiling
17-04-02
 
De Lijst Pim Fortuyn stijgt in het verkiezingsonderzoek van het televisieprogramma 2Vandaag en NIPO. Vorige week zou Fortuyn met zijn lijst 23 zetels krijgen, nu zijn het er 24. De peiling is het afgelopen weekeinde gehouden.

Pim FortuynDe onderzoekers concluderen dat de presentatie, vorige week, van de resultaten van het NIOD-onderzoek naar de Nederlandse betrokkenheid bij de val van de enclave Srebrenica in 1995, geen grote politieke verschuivingen heeft veroorzaakt.

In het onderzoek blijven PvdA, CDA en D66 gelijk staan ten opzichte van de peiling van vorige week. De VVD verliest een zetel en komt uit op 25. GroenLinks stijgt met een zetel van dertien naar veertien, de ChristenUnie zakt van zeven naar zes zetels.


Ga terug

 
 
NOS nieuws NOVA Den Haag Vandaag zoeken stuur een e-mail naar: nederlandkiest@rtv.nos.nl
 
Sitetips AV-archief Den Haag Analyse Columns Stemwijzer De klas Het plein Uitslagen Kiezen Partijen Nieuws NOVA NOS